Akademi Üyeliği

Düşünbil Akademi, ilk olarak 2007 yılında yayınlanmaya başlayan ve yayın hayatını hala sürdürmekte olan Düşünbil Dergisi’nin bir uzantısı olarak kurulmuştur.

Derginin içeriğine paralel olarak Düşünbil Akademi’de, fen bilimleri, felsefe, insan bilimleri, psikanaliz, sinema, edebiyat vb. konularda seminer, eğitim, konferans, panel, sempozyum,
kamp, sergi vb. faaliyetler yürütülmektedir.

Düşünbil Akademi olarak faaliyetlerimizi çoğunlukla Ankara’da yürütüyoruz. Aylık periyotlarda süren seminerlerimizin yanında hafta sonu iki gün süren sempozyumlar ve konaklamalı etkinlikler de düzenleyerek düşünceye ve üretmeye tutkulu herkese hitap etmeye, düşünceyi ve üretmeyi büyütmeye çalışıyoruz. Bilim ve Felsefe Kampımız geleneksel olarak her yıl Karaburun’da gerçekleşirken Teoloji Sempozyumu, Felsefe Günleri, Mitoloji Günleri, Zihin Sempozyumu ve diğer pek çok etkinliğimizi sürdürmeye gayret ediyoruz. Bilim ve felsefe üretiminin büyük çaba gerektirdiği ülkemizde düşünsel dinamiği korumayı kendimize bir görev biliyoruz.

Düşünbil Akademi Üyeliği Sizlere Neler Kazandırır

  1. Yayınlanmaya devam eden Düşünbil ve Libido dergileri adresinize ücretsiz olarak gelecek.
  2. Gerçekleştirdiğimiz etkinliklere (konferans, panel, kongre, sempozyum, kamp, seminer) %30 indirimli katılabileceksiniz.
  3. Kitap satış sitemizde (kitap.dusunbil.com) buluna indirimli/kampanyalı ürünlere ekstra %10 indirim kuponu kazanacaksınız.
  4. Yayınevimizden çıkan kitaplara yine satış sitemizden %30 indirim kuponu hakkı kazanmış olacaksınız.

Not: Düşünbil Akademi Üyeliği üye olunan tarihten itibaren 1 yıllık süre için geçerlidir. Bu süre bittiğinde (üyelikten yeniden faydalanmak için) yeni bir üyelik başlatmanız gerekiyor.

Düşünbil Akademi Üyeliği

250.00  Sepete Ekle